Rozmowa z Kreatywną Kobietą – Martą Obrycką

Rozmowa z Kreatywną Kobietą – Martą Obrycką

Podcast z kreatywną kobietą jest nowym projektem, do którego zaprosiłam Martę Obrycką. Obserwując jej działania, kreatywność i odwagę, wiedziałam że powinnam przeprowadzić z nią wywiad, by pokazać Tobie, jak wiele możesz samodzielnie zdziałać, ale również ile możliwości tkwi w jednej osobie.

Podcast z kreatywną kobietą to podróż w siebie. Marta jest kobietą, która nie raz przeszła taką podróż. Medytacja, ścieżki zawodowe doprowadziły ją do miejsca, w którym się dzisiaj znajduje. Obecnie mieszka w Warszawie, dzieląc się swoim pięknym miejscem z pozytywnymi osoby z dobrą energią. Co to oznacza? Oznacza to, że Marta otacza się pozytywnymi osobami, które nie ściągają jej w dół, a wspierają w rozwoju. I to od niej warto się uczyć, by zrozumieć podróż do swojego wnętrza.

Podcast z Kreatywną Kobietą

Rozmowa z Martą zajęła nam więcej niż godzinę. Był to czas w którym nie tylko powspominałyśmy stare czasu, ale również porozmawiałyśmy o planach, zamianach i dojrzewaniu, jako kobieta. Marta Obrycka jest coachem, a jej hasłem przewodnim jest “Miłość Otwartość Ciekawość”. Coaching z nią jest z całą pewnością oazą, z której wychodzi się z pełnym spokojem i przekonaniem o własnej sile. Nie będę tutaj opisywała, które techniki są używane przez nią w trakcie sesji, bo myślę, że warto samodzielnie się przekonać. Warto jednak powiedzieć bardzo istotną kwestię o Marcie. Otóż Marta w wieku 31 lat została Senior Coachem w podejściu Zen Coachingu (pierwszym w Polsce i drugim na świecie)! Jest to niezwykłe osiągnięcie, ale po poznaniu tej cudownej postaci, wcale ten sukces nie dziwi. Bo jest on również wypracowany wieloma latami praktyki. O podejściu do Zen Coachingu, Marta pisze na swojej stronie i pięknie wyjaśnia czym ono jest. Z tym niezwykłym typem coachingu, ale również z Medytacją Aktywną OSHO możesz zapoznać się na październikowych warsztatach z Martą.

https://www.facebook.com/events/2221191661543193/

Marta Obrycka – Kreatywna Kobieta

Podcast z kreatywną kobietą wesprze Cię z wyjścia ze swojej strefy komfortu, by spojrzeć z odwagą w nieznaną przyszłość. Marta spędziła wiele czasu poza krajem. Mieszkała we Włoszech prowadząc tam medytacje i coaching. Była w Tajlandii, gdzie spędziła czas na poznawaniu siebie na nowo. Czy mając 19 lat, rozpoczynając studia, myślała, że będzie miała taką możliwość? Nie! To droga, którą przeszła, wybory których dokonywała, osoby którymi się otaczała doprowadziły do miejsca, w którym dziś jest. Jej otwartość i chęć dzielenia się swoim doświadczeniem wzbudza wyłącznie wdzięczność.

Podcast z Kreatywną Kobietą – czego się nauczysz?

Przed rozmową z Martą zastanawiałam się, co jest ważne dla kreatywnych kobiet. Przyszła mi na myśl ważna kwestia. Przecież nami kobietami targają emocje, hormony i zmęczenie. Często pojawiają się gorsze dni, które potrafią trwać przez wiele tygodni, co demotywuje, zniechęca do działań i … uśmierca kreatywność. Co zrobić z czarnymi myślami, by wrócić na tory pozytywnego podejścia do świata. I tutaj Marta Obrycka przyszła ze swoimi pomysłami i technikami, które stosuje. Słuchając w czasie nagrania podcastu o tych trikach, pomyślałam “Genialne!”. Przecież wystarczy je zastosować, żeby ze złych myśli, przejść do uśmiechu, zmieniając w ten sposób swoje nastawienie w danym dniu. To nie jest wcale takie trudne. Zachęcam Ciebie, do posłuchania podcastu, by zapoznać się chociażby z technikami, które Marta z chęcią wskazała, jako warte stosowania, a do nich należą również Medytacje Aktywne OSHO.

http://www.martaobrycka.pl

Podcast z Kreatywną Kobietą a motywacja

Motywacja jest ciekawym tematem, o którym już pisałam. Dla mnie motywacją jest chęć wspierania rozwoju innych kobiet. Oczywiście nie jest to jedyny motyw, który nadaje mi siłę do działania. Kolejnymi są:

  • możliwość nawiązania ciekawych kontaktów lub odświeżenia ich z kreatywnymi osobami,
  • poczucie bycia potrzebną podczas dzielenia się swoją wiedzą,
  • rozwijanie swoich umiejętności, itd.

A teraz powiedz Ty: jaki masz motyw, który pobudza Cię do działania? Co Cię napędza? Co chciałabyś robić? A za którymi działaniami, które robiłaś w przeszłości, dzisiaj tęsknisz? Zapisz te małe i duże tęsknoty. Zapisz swoje motywy. I zastanów się jakie działania warto podjąć, żeby dojść do swoich celów. Rozpisz je też w czasie i sprawdzaj realizację. Ja w przeszłości korzystałam z pomocy coacha, Radosława Budnickiego, dzięki któremu zrozumiałam, ile ja mam wiedzy, umiejętności, którą warto wykorzystywać. Nie bój się więc i nie wstydź się, jeśli stwierdzisz, że samodzielnie nie potrafisz odkryć swojej motywacji i celów. Od tego są profesjonaliści, żeby Cię w tym wesprzeć. I nie zawsze musi to kosztować krocie. Marta z całą pewnością wesprze Cię w Twoim odkrywaniu wewnętrznej siły w zgodzie z Twoim sercem.

Podcast z Kreatywną Kobietą

Podcasty będą pojawiać się na stronie regularnie, ale przesłuchaj mojej rozmowy z Martą Obrycką. Wierzę, że przyniesie Ci ona wiele radości, pozytywnej energii, ale też wiedzy. Wykorzystaj te informacje a zrozumiesz skąd Marta czerpie tyle pozytywizmu, jak również spokoju. Zachęcam Cię również do zajrzenia na jej stronę internetową. Dowiesz się na przykład, dlaczego motyl jest jej motywem przewodnim… Może Cię to zainspiruje to poszukania swojego symbolu.

Ten post ma 2 komentarzy

Dodaj komentarz