Czy coaching jest dla Ciebie?
Czy coaching jest dla Ciebie?

Czy coaching jest dla Ciebie?

Często bywa w życiu, że gubimy swoją drogę lub nie jesteśmy pewni tej którą podążamy. Bywa, że mamy dylematy i nie wiemy, co jest dla nas lepsze. Chaos w głowie każdy z nas ma od czasu do czasu. Ale czy coaching jest dla Ciebie?

Czym jest coaching?

Przede wszystkim należy zrozumieć czym jest coaching i czy wesprze on problem, w którym się znalazłaś. Coaching nie jest zdecydowanie psychoterapią, ani leczeniem. Jeśli Twoje problemy są mocno zakorzenione w przeszłości, jeśli przechodzisz traumę, jeśli jesteś w terapii, nie będzie to najlepszy etap, by rozpocząć coaching. Byś mogła skorzystać w pełni z technik coachingu, warto byś zapanowała najpierw nad swoim zdrowiem psychicznym. 

Coaching jest przepiękną drogą, którą podążasz we wsparciu z coachem, ale skupia się na przyszłości i na celach, które chcesz osiągnąć, jako klient. Przyszłość Twoja jest głównym celem pracy coachingowej, a przecież dążysz do lepszej wersji siebie. Chcesz więcej od życia, chcesz osiągnąć najwyższe cele, dla których zostałaś stworzona. Warto więc zakończyć najpierw procesy psychologiczne, by w pełni sił wejść w ścieżkę coachingową. 

Coaching jest dla Ciebie

Jesteś więc już pewna, że coaching wesprze Twoje dążenie do zmian, które pozytywnie wpłyną na przyszłe życie. Chcesz polepszyć relację z rodzicami, partnerem, dziećmi? Chcesz schudnąć raz na zawsze? Chcesz opanować chaos w głowie? I do tego jesteś gotowa na pierwszy krok w kierunku lepszych zmian? Wspaniale. Wobec tego coaching jest dla Ciebie.

Postaw ten jeden, pierwszy i odważny krok, by osiągnąć swoje cele, uświadamiając sobie ile masz w sobie potencjału i zasobów, które możesz wykorzystać w swojej drodze po lepsze “Ty”.

Umów się na pierwszą sesję odkrywczą i zacznij iść do przodu. Wiedz, że coaching wprowadza zmiany w życiu i zawsze będzie służył Tobie w osiągnięciu Twoich celów.

Dodaj komentarz