Witaj na stronie kreatywnakobieta.pl!

Nazywam się Edyta Choińska i w biznesie online działam od kilku lat, ale prowadzę również Fundację Kreacji Artystycznej KreArt. Moje życie to pasmo doświadczeń, które przekuwam w pozytywne projekty, jak na przykład Letnia Akademia Artystyczna, KreatywnePodróże.pl, czy w pracę pełną wyzwań dla wielu klientów z różnych branż. Szukając jednak swojego miejsca na ziemi, chcąc rozwijać dalej swoje umiejętności, rozpoczęłam podróże po świecie i na chwilę zatrzymałam się w Barcelonie, rozpoczynając inny etap w życiu, który opisuję na moim blogu podróżniczym.

Widząc jednak sukcesy osób, którym doradzałam, ich motywację, siłę do działania, a przede wszystkim dalsze marzenia które skrzętnie realizują, postanowiłam zacząć dzielić się swoją siłą i motywować inne kobiety do własnego rozwoju, realizacji swoich pasji, ale również do zakładania własnych biznesów, czy to offline czy online.

Portal, który teraz buduję, czyli Kreatywna Kobieta, jest skierowany właśnie do was drogie Panie. Prowadząc wywiady i podcasty z kobietami, które tak jak my wszystkie zaczynały od zera, wsparcie w ramach konsultacji biznesowych, to siła i ogrom pozytywnej energii, której nam wszystkim czasami brakuje. Wskaż mi kobietę, która codziennie wstaje w skowronkach, zaplanowane działania dzielnie realizuje, a na przeszkodzie nie staje jej absolutnie nic. Jakaś bajka, którą ciężko mi sobie wyobrazić w codziennym życiu. Dlatego też chcę Wam moje drogie Kobiety przekazać, że nie jesteście same i macie wsparcie innych kobiet. Bo najważniejsze w Kreatywnej Kobiecie jest czerpanie siły od innych aktywnych kobiet, które dzięki swoim sukcesom, są dla nas przykładem dobrych praktyk.

Nalejcie sobie więc lampki wina, przygotujcie ciepłą herbatkę i rozgośćcie się w progach Kreatywnej Kobiety, którą na pewno jesteś też Ty. Zapraszam do naszego bloga, video i podcastów.

A jeśli chciałabym rozpocząć również samodzielne działania biznesowe, napisz do mnie. Z chęcią doradzę, posłucham i napiję się lampki winka z Tobą.

Kontakt: info@kreatywnakobieta.pl