Kreatywna Instruktorka – Kamila Nowowiejska

Kreatywna Instruktorka – Kamila Nowowiejska

Kreatywna instruktorka w biznesie fitness. Kreatywność i biznes? Jak to się ma do siebie? W czym leży sukces i jak można wykorzystywać kreatywność w sporcie? Na te i podobne pytania odpowiedziała Kamila Nowowiejska w podcaście, który koniecznie musisz wysłuchać.

Rozpoczynając prace nad podcastem wiedziałam już dokładnie z kim będę chciała porozmawiać. Była to moja kuzynka, Kamila Nowowiejska. Dlaczego ona? Nie, nie ma to nic wspólnego z faktem, że jesteśmy rodziną. Dla mnie najważniejszym pytaniem było „Jak jej postać może wesprzeć inne kreatywne kobiety, które chcą rozpocząć swój biznes związany ze zdrowiem”. Nikt nie będzie lepszym przykładem niż kobieta, która nie tylko działa na rynku od wielu lat, ale przede wszystkim jest kreatywna i inspirująca, i potrafi dać słownego kopa w tyłek kiedy trzeba.

Kamila Nowowiejska

Kamila Nowowiejska – kreatywna kobieta

Kamila od małego miała zacięcie to wszystkiego czym się zajmowała. Jako uczennica była bardzo zdyscyplinowana i osiągała wysokie wyniki, zaś jej pasją od dzieciństwa okazał się być taniec towarzyski. W ten oto spoósb, mimo ścisłego umysłu, Kamila postawiła na pasję i dziś jest Trenerką Fitness.

Przez wiele lat pracowała ona na swoją renomę i budowanie zaufania współpracując z wieloma markami, będąc również Managerem. Od 2016 roku prowadzi nieprzerwanie Better Body Studio w Warszawie. O czym to świadczy? Nie tylko o sile marki, którą Kamila Nowowiejska zbudowała, ale również o kreatywności, inicjatywnie i działaniu mimo strachu. Bo która z nas nie boi otworzyć się własnej działalności? Która z nas nie boi się wypłynąć na wielkie wody. Kamila też się bała, ale mimo to zadziałała i dziś ma na swoim koncie wiele sukcesów w postaci uśmiechów swoich podopicznych i nie tylko. Jest to zdecydowanie kreatywna kobieta, z której można brać przykład.

Pasja – rodzi biznes kreatywnej kobiety

Kamila jest uznawana za specjalistę w swojej dziedzinie. No któż by też jej nie uważał za eksperta? W końcu przez wiele lat prowadzi własną działalność, podopieczni z chęcią przychodzą do Kamili na zajęcia, wykształciła się w zakresie zdrowotnym, fitness, i z doświadczenia może doradzać obecnie innym, którzy chcą założyć własną działalność. Jej wiedza jest bardzo obszerna, więc jej doradztwo zdecydowanie każdej kreatywnej kobiecie przyda się. Nie ma też lepszego doradcy od pasjonatki, która zaraża pozytywnymi wybracjami. Ale jak ta kreatywność przełożyła się na jej rozwój? Czy sport może być pomysłem na biznes dla kreatywnej kobiety? Bez dwóch zdań: zdecydowanie tak! O tym Kamila opowiada w podcaście, który wspólnie nagrałyśmy.

Kamila Nowowiejska - kreatywna kobieta świata fitnessu
Kamila Nowowiejska – kreatywna kobieta świata fitnessu

Kreatywna Instruktorka – jak to wygląda w biznesie

Kreatywność w tej dziedzinie przejawia się na każdym kroku. Przede wszystkim mając już odpowiednią wiedzę, można doradzać swoim podopiecznym i użyć swojej kreatywności przy układaniu planów treningowych. Dodatkowo wymaga to niezwykłej elastyczności, gdyż każdy z nas jest inny, przeszedł różne urazy lub choroby, i to trzeba również brać pod uwagę w tworzeniu planów. Kreatywność jest więc jednym z aspektów, które zdecydowanie, jako trener personalny powinno się posiadać. Ale to nie jest jedyne miejsce, by wykazać się kreatywnością w tym biznesie, bo pozostaje przecież najważniejsze czyli pozyskiwanie klientów i budowanie pozytywnej relacji z nimi. Czy można to osiągnąć bez bycia kreatywną? Myślę, że nie do końca. W dzisiejszych czasach, trzeba być bardzo zaangażowanym i inspirującym by pociągnąć za sobą tłumy, które z chęcią założą dress, by poćwiczyć. Również dzisiejsza sytuacja w marketingu wymaga bycia niezwykle kreatywnym, by wykorzystać odpowiednio wszelkie możliwości, które daje nam dzisiaj internet. Kamila stara się wykorzystać wszystkie możliwości dotarcia do swoich obserwatorów, klientów, by pozostać z nimi w kontakcie. Ostatnio rozpoczęła nawet szkolenia i webinary, by zachęcać kolejnych nie tylko do ćwiczeń, ale do podejmowania prób prowadzenia własnych biznesów fintessowych. Wspaniała inicjatywa i do tego jaka kreatywna! Ale takie działania wymagają wyjścia ze swojego pudełka i spojrzeć globalnie nie tylko na środowisko w którym obracamy się, ale również na siebie. Bo dzięki zrozumieniu swojego własnego potencjału, będziemy wiedzieli ile możemy osiągnąć w życiu, jak kreatywna kobieta.

Do dzieła więc Kreatywna Kobieto! Czas na Ciebie i Twój biznes, może właśnie związany z fitnessem?

Nastroje po podcaście były szampańskie!

FP Kamili: https://www.facebook.com/KamilaNowowiejskaFitnessCoach

Podcast: https://kreatywnakobieta.pl/podcasty/kamila-nowowiejska-o-kreatywnosci-z-biznesie-fitness/

Dodaj komentarz